II Turniej Warcabowy z okazji "Dnia Dziecka"
II Turniej Warcabowy z okazji "Dnia Dziecka"
2018-05-30
W dniu 26 maja 2018 roku zawodnicy z całego powiatu uczestniczyli w warcabowych zmaganiach i walczyli o jak najlepsze wyniki.
W sześciu kategoriach łącznie udziała wzięło 94 miłośników warcabów stupolowych.
Miejsca na podium wywalczyli:
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 8:...
1. Jastrzębska Anna - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Jastrzębska Katarzyna - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Szpunar Amelia - SGU Czarni Oleszyce.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 8:
1. Goraj Hubert - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" Stary Dzików.
2. Ciepły Dawid - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Rozwód Michał - MUKS Libero Basznia Dolna.
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 10:
1. Banaś Julia - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Haliniak Wiktoria - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Nieckarz Julia - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" stary Dzików.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 10:
1. Kalmuk Filip - SGU Czarni.
2. Hanasiewicz Mateusz - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Papiernicki Jakub - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 13:
1. Maksymiec Kinga - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
2. Mazurkiewicz Diana - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" stary Dzików.
3. Brzyska Marta - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" Stary Dzików.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 13:
1. Weber Tobiasz - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Szymeczko Bartłomiej - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
3. Siteń Dawid - MUKS Libero Basznia Dolna.
DZIĘKUJEMY:
Pani Elżbiecie Kuras - Dyrektorce Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach, za zaangażowanie i pomoc w organizacji turnieju.
Starostwu Powiatowemu w Lubaczowie za ufundowanie pucharów i nagród.
Panu Franciszkowi Buksakowi i Panu Zygmuntowi Osiowemu - radnym MIG Oleszyce, za ufundowanie medali dla zwycięzców i wszystkich zawodników do lat 8.
Panu Janowi Artymowiczowi - Prezesowi Podkarpackiego Okręgowego Związku Warcabowego, za opłacenie uczestnictwa w Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy najlepszej juniorce i najlepszemu juniorowi do lat 8.
Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi w Oleszycach za dyplomy, życzliwość i przychylność warcabistom.
Pracownikom Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach za przygotowanie poczęstunku i sali gry oraz pomoc w innych sprawach organizacyjnych.
Rodzicom naszych zawodników za pyszne placuszki.
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomnieliśmy w tych podziękowaniach, a jeżeli tak się stało to bardzo przepraszamy i dziękujemy.
Więcej zdjęć na facebooku (tylko dla zalogowanych):
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1851389481586583&type=3
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 8:...
1. Jastrzębska Anna - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Jastrzębska Katarzyna - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Szpunar Amelia - SGU Czarni Oleszyce.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 8:
1. Goraj Hubert - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" Stary Dzików.
2. Ciepły Dawid - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Rozwód Michał - MUKS Libero Basznia Dolna.
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 10:
1. Banaś Julia - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Haliniak Wiktoria - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Nieckarz Julia - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" stary Dzików.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 10:
1. Kalmuk Filip - SGU Czarni.
2. Hanasiewicz Mateusz - MUKS Libero Basznia Dolna.
3. Papiernicki Jakub - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
KATEGORIA JUNIOREK DO LAT 13:
1. Maksymiec Kinga - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
2. Mazurkiewicz Diana - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" stary Dzików.
3. Brzyska Marta - SW Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem" Stary Dzików.
KATEGORIA JUNIORÓW DO LAT 13:
1. Weber Tobiasz - MUKS Libero Basznia Dolna.
2. Szymeczko Bartłomiej - LKS Unia Horyniec-Zdrój.
3. Siteń Dawid - MUKS Libero Basznia Dolna.
DZIĘKUJEMY:
Pani Elżbiecie Kuras - Dyrektorce Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach, za zaangażowanie i pomoc w organizacji turnieju.
Starostwu Powiatowemu w Lubaczowie za ufundowanie pucharów i nagród.
Panu Franciszkowi Buksakowi i Panu Zygmuntowi Osiowemu - radnym MIG Oleszyce, za ufundowanie medali dla zwycięzców i wszystkich zawodników do lat 8.
Panu Janowi Artymowiczowi - Prezesowi Podkarpackiego Okręgowego Związku Warcabowego, za opłacenie uczestnictwa w Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy najlepszej juniorce i najlepszemu juniorowi do lat 8.
Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi w Oleszycach za dyplomy, życzliwość i przychylność warcabistom.
Pracownikom Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach za przygotowanie poczęstunku i sali gry oraz pomoc w innych sprawach organizacyjnych.
Rodzicom naszych zawodników za pyszne placuszki.
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomnieliśmy w tych podziękowaniach, a jeżeli tak się stało to bardzo przepraszamy i dziękujemy.
Więcej zdjęć na facebooku (tylko dla zalogowanych):
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1851389481586583&type=3
Czytano: 67528 razy
WARTO ZOBACZYĆ
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-24
Gmina Oleszyce otrzymała dofinasowanie na zadanie związane z usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Usuwanie odpadów ...
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-19
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania z nowego programu „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się w dniu 28.06.2026 ...
Galerie
partnerzy






















zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)