Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail
inż. Stec Tomasz - Kierownik Referatu          16 63 15 119    t.stec@oleszyce.pl 

Nowak Tomasz                                               16 63 15 119    t.nowak@oleszyce.pl 
mgr Karolina Michalik                                   16 63 28 773    k.tabin@oleszyce.pl

 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail 

mgr inż. Margas Marek                                           16 63 15 117   m.margas@oleszyce.pl
Kalmuk Adolf                                                          16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl
Kuras Janusz                                                            16 63 15 117   j.kuras@oleszyce.pl


 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż. Żaczek Maria - Kierownik Referatu                 16 63 28 781   m.zaczek@oleszyce.pl

mgr Buksak Ewelina                                                16 63 15 010   e.buksak@oleszyce.pl
Szczebiwilk Elżbieta                                                16 63 28 786   e.szczebiwilk@oleszyce.pl
Przyszły Jan                                                              16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż. Kwiatkowski Zdzisław - Informatyk         16 63 28 773   z.kwiatkowski@oleszyce.pl



Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr Ewa Knap                                                         16 63 15 201  e.knap@oleszyce.pl
mgr Spryńska Zdzisława                                         16 63 15 201   z.sprynska@oleszyce.pl

Janusz Barbara                                                        16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr Nieckarz Agnieszka                                         16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl

mgr Anna Traczyk                                                   16 63 28 777   a.traczyk@oleszyce.pl
mgr Aleksandra Wit                                                16 63 28 771   a.wit@oleszyce.pl
mgr Marta Szpyt-Śliwa                                           16 63 28 772   m.sliwa@oleszyce.pl
mgr Janowski Piotr                                                 16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż. Seryło Monika - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl

mgr Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC              16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2021-11-30
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach serdecznie zaprasza na Świąteczne warsztaty makramy, które odbędą się w środę, 15 grudnia 2021r. w Świetlicy MGOK  ...
Dodano: 2020-06-30
CPPC znalazło następne oszczędności z Funduszy Europejskich, z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, które przeznaczy na zakup sprzętu dla uczniów ...
Dodano: 2021-10-06
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2021-11-22
​Szanowni Państwo Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach w związku z sytuacją epidemiologiczną w trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, a także zaleceniami ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc grudzień 2021 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 123
4
5
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.