Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail
inż. Stec Tomasz - Kierownik Referatu         16 63 15 119    t.stec@oleszyce.pl 

Nowak Tomasz                                               16 63 15 119    t.nowak@oleszyce.pl 
mgr Karolina Michalik                                   16 63 28 773    k.tabin@oleszyce.pl

 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail
mgr inż. Nieckarz Maria- Kierownik Referatu       16 63 28 776   m.nieckarz@oleszyce.pl   

mgr inż. Margas Marek                                           16 63 15 117   m.margas@oleszyce.pl
Kalmuk Adolf                                                          16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl

 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż. Żaczek Maria - Kierownik Referatu                 16 63 28 781   m.zaczek@oleszyce.pl

Buksak Ewelina                                                       16 63 15 010   e.buksak@oleszyce.pl
Szczebiwilk Elżbieta                                                16 63 28 786   e.szczebiwilk@oleszyce.pl
Przyszły Jan                                                              16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż. Kwiatkowski Zdzisław - Informatyk         16 63 28 773   z.kwiatkowski@oleszyce.pl


Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr Spryńska Zdzisława- Kierownik Referatu       16 63 15 201   z.sprynska@oleszyce.pl

Janusz Barbara                                                        16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr Nieckarz Agnieszka                                         16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl
Dziedzic Teresa                                                       16 63 28 777   t.dziedzic@oleszyce.pl
inż. Grabik Małgorzata                                           16 63 28 771   m.grabik@oleszyce.pl
Marta Szpyt-Śliwa                                                  16 63 28 772   m.sliwa@oleszyce.pl
mgr Janowski Piotr                                                 16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż. Seryło Monika - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl

Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC                     16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2019-12-11
6 grudnia 2019 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbył się tradycyjnie już V Mikołajkowy Turniej Szachowy. W turnieju ...
Dodano: 2018-10-12
Cel projektu: Poprawa warunków życia mieszkańców w zakresie gospodarki wodno-ściekowej poprzez budowę kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Stare Sioło i Lipina. Koszty całkowite ...
Dodano: 2019-11-27
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce
Dodano: 2019-12-09
​Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Czyszczone kominy to mniejszy smog”
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc grudzień 2019 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 1
2345
6
7
8
9101112131415
16171819202122
23242526
27
2829
3031 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.