Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Kadencja 2018-2023

Skład osobowy Rady Miejskiej
  1. Osuch Wiesław - Przewodniczący - w.osuch@oleszyce.pl
  2. Lechowicz Maria - Wiceprzewodnicząca - m.lechowicz@oleszyce.pl
  3. Szyk Zbigniew - Wiceprzewodniczący - z.szyk@oleszyce.pl
  4. Biały Piotr - p.bialy@oleszyce.pl
  5. Borowiec Mariusz - m.borowiec@oleszyce.pl
  6. Bosak Dariusz - d.bosak@oleszyce.pl
  7. Buczko Marek - m.buczko@oleszyce.pl
  8. Czerwiec Konrad - k.czerwiec@oleszyce.pl
  9. Hypiak Barbara - b.hypiak@oleszyce.pl
  10. Kołcz Marek - m.kolcz@oleszyce.pl
  11. Linek Janusz - j.linek@oleszyce.pl
  12. Majdan Ireneusz - i.majdan@oleszyce.pl
  13. Osiowy Zygmunt - z.osiowy@oleszyce.pl
  14. Woroniak Jan - j.woroniak@oleszyce.pl
  15. Żurawel Tadeusz - t.zurawel@oleszyce.pl

Kontakt do Biura Rady Miejskiej w Oleszycach:
Telefon: 16 632 87 81
E-mail: rada@ug.oleszyce.pl


 
Transmisja na żywo z obrad Sesji Rady Miejskiej
TRANSMISJA NA ŻYWO

INFORMACJE:
- transmisja uruchamiana jest około 5 min przed planowaną godziną rozpoczęcia obrad,
- dźwięk włączany jest tuż przed rozpoczęciem obrad i wyłączany w czasie przerw,
- obrady są nagrywane i dostępne do obejrzenia w archiwum nagrań.

 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2023-02-03
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach serdecznie zaprasza do Galerii II Piętro na wernisaż wystawy rysunku i malarstwa uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych ...
Dodano: 2020-06-30
CPPC znalazło następne oszczędności z Funduszy Europejskich, z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, które przeznaczy na zakup sprzętu dla uczniów ...
Dodano: 2023-01-12
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2023-01-24
Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach informuje mieszkańców miejscowości Stare Sioło, Zabiała i Uszkowce że w dniu 25.01.2023 r. (środa) od godz. 8:00 nastąpi przerwa w dostawie ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc luty 2023 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12345
678910
11
12
13
14
1516171819
20212223242526
2728 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.