Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Kadencja 2018-2023

Skład osobowy Rady Miejskiej
  1. Osuch Wiesław - Przewodniczący - w.osuch@oleszyce.pl
  2. Lechowicz Maria - Wiceprzewodnicząca - m.lechowicz@oleszyce.pl
  3. Szyk Zbigniew - Wiceprzewodniczący - z.szyk@oleszyce.pl
  4. Biały Piotr - p.bialy@oleszyce.pl
  5. Borowiec Mariusz - m.borowiec@oleszyce.pl
  6. Bosak Dariusz - d.bosak@oleszyce.pl
  7. Buczko Marek - m.buczko@oleszyce.pl
  8. Czerwiec Konrad - k.czerwiec@oleszyce.pl
  9. Hypiak Barbara - b.hypiak@oleszyce.pl
  10. Kołcz Marek - m.kolcz@oleszyce.pl
  11. Linek Janusz - j.linek@oleszyce.pl
  12. Majdan Ireneusz - i.majdan@oleszyce.pl
  13. Osiowy Zygmunt - z.osiowy@oleszyce.pl
  14. Woroniak Jan - j.woroniak@oleszyce.pl
  15. Żurawel Tadeusz - t.zurawel@oleszyce.pl

Kontakt do Biura Rady Miejskiej w Oleszycach:
Telefon: 16 632 87 81
E-mail: rada@ug.oleszyce.pl


 
Transmisja na żywo z obrad Sesji Rady Miejskiej
TRANSMISJA NA ŻYWO

INFORMACJE:
- transmisja uruchamiana jest około 5 min przed planowaną godziną rozpoczęcia obrad,
- dźwięk włączany jest tuż przed rozpoczęciem obrad i wyłączany w czasie przerw,
- obrady są nagrywane i dostępne do obejrzenia w archiwum nagrań.

 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2024-04-16
Serdecznie zapraszamy dzieci z klas I-III i młodzież z klas IV-VIII z terenu Miasta i Gminy Oleszyce na I Wiosenny Turniej Szachowy, ...
Dodano: 2023-10-10
W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Gmina Oleszyce otrzymała dofinansowanie do następujących projektow: POPRAWA GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ NA TERENIE ...
Dodano: 2023-06-23
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2024-04-15
Na podstawie danych udostępnionych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie przedstawiamy informacje o wdrażaniu programu "Czyste Powietrze" na terenie Gminy Oleszyce ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc kwiecień 2024 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1
2
34567
89
10
11121314
15161718192021
22232425262728
2930 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.