Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Kadencja 2018-2023

Skład osobowy Rady Miejskiej
  1. Osuch Wiesław - Przewodniczący - w.osuch@oleszyce.pl
  2. Lechowicz Maria - Wiceprzewodnicząca - m.lechowicz@oleszyce.pl
  3. Szyk Zbigniew - Wiceprzewodniczący - z.szyk@oleszyce.pl
  4. Biały Piotr - p.bialy@oleszyce.pl
  5. Borowiec Mariusz - m.borowiec@oleszyce.pl
  6. Bosak Dariusz - d.bosak@oleszyce.pl
  7. Buczko Marek - m.buczko@oleszyce.pl
  8. Czerwiec Konrad - k.czerwiec@oleszyce.pl
  9. Hypiak Barbara - b.hypiak@oleszyce.pl
  10. Kołcz Marek - m.kolcz@oleszyce.pl
  11. Linek Janusz - j.linek@oleszyce.pl
  12. Majdan Ireneusz - i.majdan@oleszyce.pl
  13. Osiowy Zygmunt - z.osiowy@oleszyce.pl
  14. Woroniak Jan - j.woroniak@oleszyce.pl
  15. Żurawel Tadeusz - t.zurawel@oleszyce.pl

Kontakt do Biura Rady Miejskiej w Oleszycach:
Telefon: 16 632 87 81
E-mail: rada@ug.oleszyce.pl


 
Transmisja na żywo z obrad Sesji Rady Miejskiej
TRANSMISJA NA ŻYWO

INFORMACJE:
- transmisja uruchamiana jest około 5 min przed planowaną godziną rozpoczęcia obrad,
- dźwięk włączany jest tuż przed rozpoczęciem obrad i wyłączany w czasie przerw,
- obrady są nagrywane i dostępne do obejrzenia w archiwum nagrań.

 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2022-01-27
"To, czego dzieci potrzebują w obfitości- dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, lekcje życia ...
Dodano: 2020-06-30
CPPC znalazło następne oszczędności z Funduszy Europejskich, z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, które przeznaczy na zakup sprzętu dla uczniów ...
Dodano: 2021-12-22
Więcej informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej
Dodano: 2022-01-27
Szanowni Państwo Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach w związku z sytuacją epidemiologiczną w trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, a także zaleceniami ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc styczeń 2022 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12
3456
7
89
1011
12
13141516
17181920212223
24
25
2627282930
31
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.