I Konkurs Piosenki Świątecznej Anglojęzycznej
I Konkurs Piosenki Świątecznej Anglojęzycznej
2025-12-18
Młodzi artyści przypomnieli publiczności najpiękniejsze gwiazdkowe hity, takie jak: Last Christmas, Merry Christmas Everyone, Santa Tell Me, Jingle Bell Rock, All I Want for Christmas Is You. Te ponadczasowe utwory, od lat obecne w świątecznym repertuarze, wciąż cieszą się ogromną popularnością i zachwycają kolejne pokolenia słuchaczy.
Uczniowie oczarowali zgromadzoną publiczność nie tylko wokalnymi talentami, ale także barwnymi strojami i przygotowaną choreografią.
Uczestnicy występowali przed komisją konkursową, która oceniała m.in. . znajomość tekstu, wyraz artystyczny oraz ogólne wrażenie sceniczne.
W skład jury weszli:
Laureaci w kategorii klas IV–VIII:
Konkurs był nie tylko okazją do zaprezentowania muzycznych talentów, lecz także do wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery. Występy uczniów wzbudziły wiele emocji i pokazały, że muzyka łączy pokolenia.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, członkom jury, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach – Pani Elżbiecie Kuras, a także Paniom Katarzynie Kasperskiej i Joannie Mazur za prowadzenie konferansjerki. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz rodzicom za okazane wsparcie.
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Kustronia w Starych Oleszycach, a współorganizatorem – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.
GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU DOSTĘPNA TU: https://oleszyce.pl/?c=mdGal-cmSiatka-136-341
Uczestnicy występowali przed komisją konkursową, która oceniała m.in. . znajomość tekstu, wyraz artystyczny oraz ogólne wrażenie sceniczne.
W skład jury weszli:
- Przewodnicząca komisji – Pani Aneta Knap, wokalistka zespołu „Gitarą i Piórem” działającego przy MGOK w Oleszycach,
- Członek komisji – Pani Samanta Wawrzyn, prezes Stowarzyszenia Samantori Akademia Edukacji Alternatywnej,
- Członek komisji – Pan Piotr Batycki, instruktor w MGOK w Oleszycach.
Laureaci w kategorii klas IV–VIII:
- I miejsce: Joanna Sopel
- II miejsce: Amelia Małek
- III miejsce ex aequo: Marlena Witko oraz Milena Sobczyszyn, Oliwia Kościelińska i Wiktoria Wawreńczuk
- Amelia Prasoł i Julia Witko
- Karolina Salach i Wojciech Uszkowski
- Kinga Kurak, Lena Petraszko i Milena Pelc
Konkurs był nie tylko okazją do zaprezentowania muzycznych talentów, lecz także do wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery. Występy uczniów wzbudziły wiele emocji i pokazały, że muzyka łączy pokolenia.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, członkom jury, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach – Pani Elżbiecie Kuras, a także Paniom Katarzynie Kasperskiej i Joannie Mazur za prowadzenie konferansjerki. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz rodzicom za okazane wsparcie.
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Kustronia w Starych Oleszycach, a współorganizatorem – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.
GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU DOSTĘPNA TU: https://oleszyce.pl/?c=mdGal-cmSiatka-136-341
Czytano: 2807 razy
WARTO ZOBACZYĆ
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-24
Gmina Oleszyce otrzymała dofinasowanie na zadanie związane z usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Usuwanie odpadów ...
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-19
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania z nowego programu „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się w dniu 28.06.2026 ...
Galerie
partnerzy






















zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)