Recytowali w parach
Recytowali w parach
2024-05-29
W konkursie wzięło udział 35 par- 16 w kategorii klas I-III i 19 w kategorii klas IV-VIII.
Jury w składzie: Gabriela Kołodziej – przewodnicząca, Irena Janiszkiewicz oraz Anna Gryniewicz wysłuchało prezentacji wszystkich uczestników i zadecydowało o nagrodzeniu:
w kategorii klas I-III:
I miejsce – Apolonia Czerkowska i Antoni Posobkiewicz , ex aequo Krzysztof Pracało i Marcel Jaskulecki;
II miejsce – Lena Gacek i Dawid Zając, ex aequo Fabian Osiowy i Franciszek Przepłata;
III miejsce- Lena Osiowy i Nikola Walkowicz;
Wyróżnienia - Maja Gutkowska i Nikola Koziej, Mieszko Mozol i Hubert Cierpisz oraz Malwina Władyka i Maja Żrałka;
w kategorii klas IV-VIII:
I miejsce – Ewa Wojtak i Lena Smyczyk
II miejsce – Emilia Pukas i Weronika Sopel, ex aequo Marika Gancarz i Milena Kuszaj
III miejsce – Oliwia Gancarz i Alicja Posobkiewicz, ex aequo Laura Brudniak i Oliwia Jasińska
Wyróżnienia – Amelia Kwiatkowska i Wiktor Nieradka, Julia Janczura i Lena Olejnik oraz Kacper Ilczyszyn i Maja Sopel.
Jury doceniło wysoki poziom występów wszystkich uczestników oraz pogratulowało umiejętności i chęć do wzięcia udziału w konkursie.
Wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
GALERIA ZDJĘĆ
w kategorii klas I-III:
I miejsce – Apolonia Czerkowska i Antoni Posobkiewicz , ex aequo Krzysztof Pracało i Marcel Jaskulecki;
II miejsce – Lena Gacek i Dawid Zając, ex aequo Fabian Osiowy i Franciszek Przepłata;
III miejsce- Lena Osiowy i Nikola Walkowicz;
Wyróżnienia - Maja Gutkowska i Nikola Koziej, Mieszko Mozol i Hubert Cierpisz oraz Malwina Władyka i Maja Żrałka;
w kategorii klas IV-VIII:
I miejsce – Ewa Wojtak i Lena Smyczyk
II miejsce – Emilia Pukas i Weronika Sopel, ex aequo Marika Gancarz i Milena Kuszaj
III miejsce – Oliwia Gancarz i Alicja Posobkiewicz, ex aequo Laura Brudniak i Oliwia Jasińska
Wyróżnienia – Amelia Kwiatkowska i Wiktor Nieradka, Julia Janczura i Lena Olejnik oraz Kacper Ilczyszyn i Maja Sopel.
Jury doceniło wysoki poziom występów wszystkich uczestników oraz pogratulowało umiejętności i chęć do wzięcia udziału w konkursie.
Wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
GALERIA ZDJĘĆ
Czytano: 9021 razy
WARTO ZOBACZYĆ
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-24
Gmina Oleszyce otrzymała dofinasowanie na zadanie związane z usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Usuwanie odpadów ...
Dodano: 2026-06-26
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości nr 573/1 położonej w Oleszycach przy ulicy Orzeszkowej. Więcej informacji ...
Dodano: 2026-06-19
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania z nowego programu „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się w dniu 28.06.2026 ...
Galerie
partnerzy






















zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)