Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail
inż. Stec Tomasz - Kierownik Referatu         16 63 15 119    t.stec@oleszyce.pl 

Nowak Tomasz                                               16 63 15 119    t.nowak@oleszyce.pl 
mgr Karolina Michalik                                   16 63 28 773    k.tabin@oleszyce.pl

 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail
mgr inż. Nieckarz Maria- Kierownik Referatu       16 63 28 776   m.nieckarz@oleszyce.pl   

mgr inż. Margas Marek                                           16 63 15 117   m.margas@oleszyce.pl
Kalmuk Adolf                                                          16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl

 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż. Żaczek Maria - Kierownik Referatu                 16 63 28 781   m.zaczek@oleszyce.pl

mgr Buksak Ewelina                                                16 63 15 010   e.buksak@oleszyce.pl
Szczebiwilk Elżbieta                                                16 63 28 786   e.szczebiwilk@oleszyce.pl
Przyszły Jan                                                              16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż. Kwiatkowski Zdzisław - Informatyk         16 63 28 773   z.kwiatkowski@oleszyce.pl
mgr Anna Traczyk                                                    16 63 28 774  a.traczyk@oleszyce.pl


Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr Spryńska Zdzisława- Kierownik Referatu       16 63 15 201   z.sprynska@oleszyce.pl

Janusz Barbara                                                        16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr Nieckarz Agnieszka                                         16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl
Dziedzic Teresa                                                       16 63 28 777   t.dziedzic@oleszyce.pl
inż. Grabik Małgorzata                                           16 63 28 771   m.grabik@oleszyce.pl
mgr Marta Szpyt-Śliwa                                           16 63 28 772   m.sliwa@oleszyce.pl
mgr Janowski Piotr                                                 16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż. Seryło Monika - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl

mgr Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC              16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2020-06-01
Miło nam poinformować, że podczas akcji szycia maseczek dla mieszkańców, pracownicy MGOK oraz wolontariusze wspólnie uszyli ponad 4 000 maseczek, które rozdano ...
Dodano: 2020-02-18
Projekt uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa IV Spójność ochrona środowiska naturalnego i ...
Dodano: 2020-05-12
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza II przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce
Dodano: 2020-05-26
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w dniach 28 maja - 6 czerwca 2020 r. wiosennej akcji doustnych szczepień lisów wolno ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc czerwiec 2020 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1234567
891011121314
15
16
1718192021
22232425262728
2930 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.