Turniej Wiedzy Pożarniczej
Turniej Wiedzy Pożarniczej
2018-03-21
16 marca 2018 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyły się finały eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
16 marca 2018 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyły się finały eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego organizatorem byli: Zarząd Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP w Oleszycach oraz Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce.
Rywalizacja toczyła się w trzech grupach: szkoły podstawowe klasa I-VI, gimnazjalne + klasa VII i ponadgimnazjalne.
Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała Komisja Konkursowa w składzie:
dh Andrzej Osuch - Przewodniczący
dh Jan Przyszły - Sekretarz
dh Robert Brudniak - Członek.
Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
Zwycięzcy poszczególnych grup będą reprezentowali Gminę Oleszyce w eliminacjach powiatowych.
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa klasy I-VI)
1. Patryk Wawreńczuk - Szkoła Podstawowa w Oleszycach
2. Krzysztof Stopyra - Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
3. Michał Brudniak- Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
II grupa wiekowa (szkoła podstawowa klasy VII-VIII +gimnazjum klasy II-III)
1. Kacper Buksak - Gimnazjum w Oleszycach
2. Sebastian Skiba - Gimnazjum w Oleszycach
3. Łukasz Ohirko - kl. VII Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. Łukasz Kogut - ZS Oleszyce
2. Maja Chapko - ZS Oleszyce
3. Kamila Kalińska - ZS Oleszyce
GALERIA
Rywalizacja toczyła się w trzech grupach: szkoły podstawowe klasa I-VI, gimnazjalne + klasa VII i ponadgimnazjalne.
Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała Komisja Konkursowa w składzie:
dh Andrzej Osuch - Przewodniczący
dh Jan Przyszły - Sekretarz
dh Robert Brudniak - Członek.
Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
Zwycięzcy poszczególnych grup będą reprezentowali Gminę Oleszyce w eliminacjach powiatowych.
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa klasy I-VI)
1. Patryk Wawreńczuk - Szkoła Podstawowa w Oleszycach
2. Krzysztof Stopyra - Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
3. Michał Brudniak- Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
II grupa wiekowa (szkoła podstawowa klasy VII-VIII +gimnazjum klasy II-III)
1. Kacper Buksak - Gimnazjum w Oleszycach
2. Sebastian Skiba - Gimnazjum w Oleszycach
3. Łukasz Ohirko - kl. VII Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. Łukasz Kogut - ZS Oleszyce
2. Maja Chapko - ZS Oleszyce
3. Kamila Kalińska - ZS Oleszyce
GALERIA
Czytano: 47582 razy
WARTO ZOBACZYĆ
Dodano: 2024-03-28
Dodano: 2023-10-10
W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Gmina Oleszyce otrzymała dofinansowanie do następujących projektow:
POPRAWA GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ NA TERENIE ...
Dodano: 2023-06-23
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2024-03-25
Sprawdzaj oferty, nie podpisuj „od ręki”!
Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i ...
Galerie
partnerzy