Czcionka:
Kontrast

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail
inż. Stec Tomasz - Kierownik Referatu         16 63 15 119    t.stec@oleszyce.pl 

Nowak Tomasz                                               16 63 15 119    t.nowak@oleszyce.pl 
Szczygielski Jacek                                          16 63 28 773    j.szczygielski@oleszyce.pl

 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail
mgr inż. Nieckarz Maria- Kierownik Referatu       16 63 28 776   m.nieckarz@oleszyce.pl   

mgr inż. Margas Marek                                           16 63 15 117   m.margas@oleszyce.pl
Kalmuk Adolf                                                          16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl

 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż. Żaczek Maria - Kierownik Referatu                 16 63 28 791   m.zaczek@oleszyce.pl

Klimczak Bożena                                                     16 63 15 010   b.klimczak@oleszyce.pl
Horeczy Irena - Archiwista                                      16 63 28 774   i.horeczy@oleszyce.pl
Szczebiwilk Elżbieta                                                16 63 28 777   e.szczebiwilk@oleszyce.pl

Przyszły Jan                                                              16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż. Kwiatkowski Zdzisław - Informatyk         16 63 28 773   z.kwiatkowski@oleszyce.pl


Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr Spryńska Zdzisława- Kierownik Referatu       16 63 15 201   z.sprynska@oleszyce.pl

Janusz Barbara                                                        16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr Nieckarz Agnieszka                                         16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl
Dziedzic Teresa                                                       16 63 28 777   t.dziedzic@oleszyce.pl
inż. Grabik Małgorzata                                           16 63 28 772   m.grabik@oleszyce.pl
Rychlicka Jadwiga                                                  16 63 28 772   j.rychlicka@oleszyce.pl
mgr Janowski Piotr                                                 16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż. Seryło Monika - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl

Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC                     16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2018-06-20
Szanowni Mieszkańcy, niniejszym informujemy, że firma Voice Net S.A. realizuje na terenie Państwa Gminy projekt mający na celu budowę sieci światłowodowej. Sieć ...
Dodano: 2018-05-18
W ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 - 2020 realizowany jest projekt: ,, Poprawa jakości środowiska miejskiego w gminie ...
Dodano: 2018-03-14
Oferta sprzedaży działek budowlanych lokalizacja : Futory   
Dodano: 2018-05-17
​Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach 37-630 Oleszyce, ul. Nasienna 10 działając na podstawie art.24e ust. 2 i 3 ustawy z dnia 7 ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc maj 2018 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12
3
456
7
8
910
11
1213
141516
17
181920
21
222324
25
26
27
28293031





[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.