Czcionka:
Kontrast

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail
inż. Stec Tomasz - Kierownik Referatu         16 63 15 119    t.stec@oleszyce.pl 

Nowak Tomasz                                               16 63 15 119    t.nowak@oleszyce.pl 
Szczygielski Jacek                                          16 63 28 773    j.szczygielski@oleszyce.pl

 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail
mgr inż. Nieckarz Maria- Kierownik Referatu       16 63 28 776   m.nieckarz@oleszyce.pl   

mgr inż. Margas Marek                                           16 63 15 117   m.margas@oleszyce.pl
Kalmuk Adolf                                                          16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl

 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż. Żaczek Maria - Kierownik Referatu                 16 63 28 791   m.zaczek@oleszyce.pl

Klimczak Bożena                                                     16 63 15 010   b.klimczak@oleszyce.pl
Horeczy Irena - Archiwista                                      16 63 28 774   i.horeczy@oleszyce.pl
Szczebiwilk Elżbieta                                                16 63 28 777   e.szczebiwilk@oleszyce.pl

Przyszły Jan                                                              16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż. Kwiatkowski Zdzisław - Informatyk         16 63 28 773   z.kwiatkowski@oleszyce.pl


Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr Spryńska Zdzisława- Kierownik Referatu       16 63 15 201   z.sprynska@oleszyce.pl

Janusz Barbara                                                        16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr Nieckarz Agnieszka                                         16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl
Dziedzic Teresa                                                       16 63 28 777   t.dziedzic@oleszyce.pl
inż. Grabik Małgorzata                                           16 63 28 772   m.grabik@oleszyce.pl
Rychlicka Jadwiga                                                  16 63 28 772   j.rychlicka@oleszyce.pl
mgr Janowski Piotr                                                 16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż. Seryło Monika - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl

Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC                     16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2019-01-17
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Oleszycach serdecznie zapraszają dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat do zapisów ...
Dodano: 2018-10-12
Ogłoszono przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Stare Sioło i Lipina. Zadanie realizowane będzie ze środków PROW 2014-2020. Wartość zadania 2 ...
Dodano: 2018-03-14
Oferta sprzedaży działek budowlanych lokalizacja : Futory   
Dodano: 2019-01-02
Od 1 stycznia na terenie gminy Oleszyce obowiązują nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami. Nieruchomości zamieszkałe Nieruchomości niezamieszkałe Znaczny wzrost opłaty spowodowany ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc kwiecień 2018 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 1
2345678
910111213
14
15
16
1718
19
20
21
22
23
242526
27
28
29
30





[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.