Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

6 medali Mistrzostw Polski przyjechało do Oleszyc!!!

2018-03-29
Obrazek Ogromny sukces zawodników Stowarzyszenia Gier Umysłowych „Czarni” przy MGOK w Oleszycach - 6 medali Mistrzostw Polski przyjechało do Oleszyc!!!
W dniach 20 - 24. 03. 2018r. w Lipnie k/Leszna odbyły się Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych.
W X Drużynowych Mistrzostwach Polski MISTRZAMI POLSKI (w kategorii juniorów do lat 10) zostali: Kalmuk Filip, Hanasiewicz Mateusz i Janusz Justyna.
VICE MISTRZAMI w drużynie w kategorii juniorek do lat 8 zostały: Kalmuk Nina i Szpunar Amelia.
W kategorii juniorek do lat 10 startowały dwie drużyny:
1. Stefanów Zuzanna, Bartman Julia (miejsce 6).
2. Szpunar Oliwia, Kalmuk Julia (miejsce 7).
W kategorii juniorek do lat 16 nasz klub reprezentowała jedna drużyna w składzie: Błaż Jagoda, Dobosz Natalia (miejsce 5).
Na Mistrzostwach rozegrano również dwa turnieje indywidualne, w których nasi zawodnicy także spisali się na medale:
1. XXII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych.
W kategorii juniorek do lat 8 miejsce drugie zajęła Amelia Szpunar, a na trzecim podium stanęła Nina Kalmuk.
W kategorii juniorek do lat 10 końcowa klasyfikacja naszych zawodniczek przedstawia się następująco: Kalmuk Julia (miejsce 9), Janusz Justyna (miejsce 11), Szpunar Oliwia (miejsce 14), Stefanów Zuzanna (miejsce 15), Bartman Julia (miejsce 19).
W kategorii juniorów do lat 10 Kalmuk Filip zajął miejsce 4, a Hanasiewicz Mateusz turniej zakończył na miejscu 9.
W kategorii juniorek do lat 16 Dobosz Natalia uplasowała się na miejscu 12, a Błaż Jagoda na miejscu 13.
2. XI Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej.
W kategorii juniorek do lat 8 miejsce drugie zajęła Amelia Szpunar!!! Nina Kalmuk ukończyła ten turniej na miejscu 6.
W kategorii juniorek do lat 10 nasze zawodniczki zajęły następujące miejsca: Bartman Julia (miejsce 12), Stefanów Zuzanna (miejsce 14), Szpunar Oliwia (miejsce 16), Kalmuk Julia (miejsce 18), Janusz Justyna (miejsce 22) .
W kategorii juniorów do lat 10 Kalmuk Filip zajął miejsce 3!!! Hanasiewicz Mateusz turniej zakończył na miejscu 13.
W kategorii juniorek do lat 16 Jagoda Błaż uplasowała się na miejscu 12, a Natalia Dobosz na miejscu 14.

Czytano: 62327 razy